Dniówka: Lowry dostał przedłużenie, ale przyszłość Raptors to nadal duży znak zapytania

6
fot. League Pass

Przyszłość Toronto Raptors to jedna z najciekawszych historii NBA. Dopiero co zdobyli mistrzostwo, ale zaraz stracili swojego najlepszego zawodnika, dlatego nie mają szans na obronę tytułu, mają jednak młodego lidera, spore pole manewru do przebudowy składu i jednego z najlepszych generalnych managerów.

Trudno przewidzieć co wymyśli Masai Ujiri, zwłaszcza po tym jak rok temu zaskoczył całą ligę oddając lojalnego wobec drużyny DeMara DeRozana w zamian za niepewnego zdrowotnie Kawhiego Leonarda. Pokazał, że jest gotowy na wszystko. To było niezwykle odważne posunięcie, ale opłaciło się i nawet odejście Kawhia tego nie zmienia, ponieważ mają mistrzowski puchar. Tylko co dalej? Co teraz wymyśli? Jak przemebluje zespół wokół Pascala Siakama, żeby jak najszybciej wrócili do walki o kolejny tytuł?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Chicago Bulls jak nowi, debiut Ziona i nowych Pelicans
Następny artykułTypy na sezon 2019/20: San Antonio Spurs

6 KOMENTARZE

  1. Jak to niewiele wiemy? Wiemy, że Adam is back – cytując fragment tego arta „w zamian za niepewnego zdrowienie Kawhiego Leonarda”. Good, old Adam „Literówka” Szczepański w tym roku przejmuje dniówkę:)

    Lubię to: 7