Typy na sezon 2019/20: Atlanta Hawks

1
fot. SUSA / Icon Sport / Newspix.pl

Sezon 2018/19: 29-53
Trener: Lloyd Pierce (od 2018/19)

Przybyli: De’Andre Hunter (#4 draftu, wymiana z Pelicans), Cam Reddish (#10 draftu), Bruno Fernando (#34 draftu), Jabari Parker ($13mln/2), Evan Turner (wymiana z Blazers), Allen Crabbe (wymiana z Nets), Damian Jones (wymiana z Warriors), Chandler Parsons (wymiana z Grizzlies), Charlie Brown Jr. (two-way), Ray Spalding, Marcus Derrickson, Armoni Brooks

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Ruszyły pierwsze treningi, Westbrook już stawia zasłony, nowa piątka Lakers
Następny artykułKajzerek: Wyścig zabija generacje

1 KOMENTARZ

  1. W NBA 2k20 symulując cały sezon 19/20 z własną wizją minut jakie kto ma grać i Collins’em na S5 w crunch ten zespół skończył sezon jako 5th seed (notabene tuż za Chicago Bulls 😉) i dotarł do finałów konferencji gdzie poległ 4-0 z Bucks. Young rzucał średnio 26 na mecz a Hunter i Reddish byli najlepszej 5 rookies na koniec sezonu.
    To tylko gra ale życzę im jak najlepiej i mam nadzieję że Varys niczego nie przyspieszy i da im się ograć bo mogą za rok startować po najlepszego zawodnika we free agency z ich salary.

    Lubię to: 3