Dniówka: Fultz gotowy na start obozu. Simmons ma zacząć rzucać trójki

11
fot. twitter.com/OrlandoMagic

Drugi rok z rzędu jedną z największych zagadek przed startem obozów treningowych jest rzut zawodnika wybranego z pierwszym numerem draftu 2017. W zeszłym roku już w trakcie wakacji sporo było doniesień o treningach Markelle’a Fultza, trener próbujący naprawić jego rzut opowiadał o postępach i były spore oczekiwania. Fultz rozpoczął nawet sezon w pierwszej piątce Sixers, ale progresu w jego grze nie było i po 19 meczach wrócił do leczenia swojej tajemniczej kontuzji (zespół górnego otworu klatki piersiowej). Potem został wytransferowany do Orlando i teraz przez cały offseason właściwie nic o nim nie słyszeliśmy. Dlatego jeszcze przed chwilą nie było nawet wiadomo czy Fultz w ogóle będzie gotowy do gry w preseason. Ale Magic postanowili nie trzymać nas w niepewności do samego startu obozu i już wczoraj otworzyli dla dziennikarzy drzwi na ostatnie minuty dobrowolnego treningu, podczas którego ich zawodnicy przygotowują się do obozu. Pokazali światu Fultza i jego obecną formę rzutową.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy na sezon 2019/20: Chicago Bulls
Następny artykułTypy na sezon 2019/20: Orlando Magic

11 KOMENTARZE

  1. ten czas w nba , kiedy wszyscy dodaja rzuty za trzy. biedny Steph Curry , co on ma dodać?
    O tajemniczym zaniku- w NCAA jeszcze wzorcowego, rzutu Markelle Fultza powinien powstać jakiś dokument albo chociaż komisja śledcza
    Dniówki są fajne

    Lubię to: 15