Dniówka: Czekając na preseason. Co słychać w NBA, w Houston, na Brooklynie?

5
fot. twitter.com/HoustonRockets

Do pierwszych meczów sezonu 2019/20 został jeszcze miesiąc, ale NBA wreszcie wraca do życia, bo już w najbliższy piątek rozpoczynają się obozy drużyn, które wyjeżdżają poza granice USA na pokazowe spotkania preseason. Natomiast za tydzień w całej lidze oficjalnie wystartują przygotowania do sezonu, choć te nieoficjalne już trwają. Zawodnicy zbierają się na wspólnych treningach na klubowych obiektach albo wyjeżdżają gdzieś na mini-campy, żeby spędzić więcej czasu razem również poza salą.

NBA wraca do pracy, dlatego też coraz więcej słychać o tym w jak świętej formie są kolejni zawodnicy po przepracowaniu okresu wakacyjnego i jak duże oczekiwania na nadchodzący sezon panują we wszystkich zespołach. Coraz więcej się dzieje, dlatego w oczekiwaniu na start preseason postaram się zbierać najciekawsze doniesienia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (807): Ciąg dalszy
Następny artykułTypy na sezon 2019/20: Cleveland Cavaliers

5 KOMENTARZE