Kajzerek: Rozliczamy przedturniejowe TOP 10

2
fiba.basketball

Na dwa dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata, FIBA przedstawiła własny power-ranking służący zbudowaniu napięcia wokół turnieju, na który Amerykanie przyjechali z wesołą gromadką. Przewrotnie na szczycie listy znalazła się Serbia, która do Chin zabrała imponujący zestaw nazwisk. W fazie eliminacyjnej wszystko jednak szlag trafił. Na ostatni moment wracam do tamtych przewidywań i wystawiam oceny (od 1 do 6) każdej drużynie z TOP 10 rankingu.

1. Serbia – 3

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFantasy 6G: Prawie najlepsi
Następny artykułNowy kontrakt Nene stracił swoją wartość transferową

2 KOMENTARZE

 1. Fajne podsumowanie,dzięki.
  Czego mi brakuje to w kontekście Australii brak wspominki o Simmonsie.
  W zespole w którym był taki Patty Mills,Joe Ingles jego brak rzutu nie byłby zabójczy,natomiast cała reszta wniesiona na parkiet zrobiłaby olbrzymią różnicę i mogłaby podnieść zespół o tyle wyżej że przeszliby Hiszpanię(do czego zresztą niewiele brakowało).Bardzo chcę zobaczyć tą Australię z Simmonsem w składzie.

  Lubię to: 7
 2. USA – 3

  Nikt przy zdrowych zmysłach nie określi tego wyniku „dobrym”. Z argumentacją się raczej zgadzam ale to i tak klęska. Wypadli dostatecznie.

  Argentyna – 5/5+

  6 może być tylko dla Hiszpani. Taki totalny brak siły na finał to jednak „jakiś” błąd. Sztabu szkoleniowego, mentalny, etc. Idealnie nie było.

  Lubię to: 3