5 na 5: Ponitka i najbardziej intrygujące teamy NBA

7
fot. newspix.pl

1) Jaki był najważniejszy ruch offseasonu NBA?

Maciej Kwiatkowski: Kevin Durant odchodzący z Warriors. Ostatnimi tygodniami odbyłem trip do naszego archiwum: moglibyśmy zrobić Top-10 z naszych tekstów i Waszych komentarzy o tym jak deprymująca była obecność Mr Game Six w Warriors z punktu widzenia rywalizacji 30 drużyn o mistrzostwo NBA. Teraz o tytule pomyśleć może połowa ligi. Oczywiście, możesz próbować być precyzyjny i zaznaczyć, że nie o przenosiny Snake’a, ale samą kontuzję Achillesa chodzi: przecież i tak nie zagrałby w 2019/20; KD jednak może jeszcze tej wiosny wrócić, a zorientowanie się, że w następnym sezonie 2020/21 nie będzie go w Warriors, już pomogło kilku drużynom, takim jak Jazz, 76ers czy Clippers, przyspieszyć proces budowy teamu na mistrzostwo.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (804): Czy Tatuś jeszcze wróci?
Następny artykułRudy Gobert zatrzymał USA, Francja w półfinale

7 KOMENTARZE

  1. Życzyłbym Mateuszowi i wszystkim kibicom w Polsce tego NBA. Ciężko się nie zgodzić, że jest pewnie ze 100 gorszych od niego i jako zadaniowiec (przy kontynuacji progresu) pewnie mógłby dać radę.
    Tylko czy największą przeszkodą nie jest czasem brak dobrego agenta/kontaktów za oceanem + chyba brak ciśnienia na NBA u Ponitki już w tym momencie? Takie przynajmniej miałem wrażenie słuchając lub czytając jakiś wywiad z nim.

    Lubię to: 3