Andre Roberson przygotowuje się do powrotu na parkiet

0

Kiedy ostatnio Andre Roberson wybiegał na parkiet w koszulce Oklahoma City Thunder, jego zespół był brany pod uwagę jako kontender, który może zagrozić dominacji Golden State Warriors. Skrzydłowy zmaga się z rehabilitacją kolana, które kontuzjował w styczniu 2018 roku – poddał się wtedy zabiegowi artroskopii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy dużo mówiło się o jego powrocie, ale w międzyczasie zawodnik zaliczył poważny regres w rehabilitacji.

Teraz podobno wszystko jest już na dobrej drodze i Roberson myśli o tym, aby zaliczyć swój powrót w meczu otwarcia dla Thunder. Po 18 miesiącach przerwy od gry skrzydłowy będzie na nowo musiał wkomponować się w zespół, w którym nie ma już Russella Westbrooka, Paula George’a czy Jerami Granta.

W trakcie trwania swojej kariery dał się poznać jako świetny obrońca, jednak teraz wchodzi w ostatni rok swojego kontraktu, a po trzęsieniu ziemi, jakiego doznali w to lato Thunder może się okazać, że ekipa Grzmotów będzie szukać dla niego wymiany przed lutowym trade deadline.

Poprzedni artykułPewne zwycięstwo USA na otwarcie Mistrzostw
Następny artykułJoe Johnson poprowadził Triplets do mistrzostwa BIG3