Nets zainteresowani zakontraktowaniem Carmelo Anthony’ego

7

Według dzisiejszych informacji Carmelo Anthony bierze udział w sparingach zawodników New York Knicks, ale wygląda na to, że pozostający bez klubu zawodnik zwrócił uwagę również drugiego klubu z Nowego Jorku. Brooklyn Nets są zainteresowani dodaniem Carmelo do swojego składu, a naciskać na to mają dwaj nowi gwiazdorzy ekipy Siatek – Kevin Durant i Kyrie Irving:

Generalny Menedżer Nets Sean Marks oraz trener Kenny Atkinson przyglądają się Anthony’emu już od kilku tygodni, ale zintensyfikowanie zainteresowania może mieć związek z 25-meczową karą zawieszenia, którą otrzymał dzisiaj skrzydłowy Nets Wilson Chandler. Nets mają w tym momencie 15 zawodników na gwarantowanych kontraktach, w związku z tym do zatrudnienia Carmelo potrzebna byłaby wymiana jednego z graczy lub cierpliwość – Nets będą mogli podpisać Anthony’ego na niegwarantowanym kontrakcie, kiedy Chandler zdąży odbyć karę pięciu meczów zawieszenia.

Carmelo pozostaje bez klubu odkąd 1 lutego został zwolniony przez Chicago Bulls, gdzie trafił w wymianie z Houston Rockets. Ostatni mecz w ubiegłym sezonie Melo rozegrał jeszcze w listopadzie 2018 roku, po czym rozstał się z drużyną Rakiet.

Poprzedni artykułWilson Chandler z Nets otrzymał karę 25 meczów zawieszenia
Następny artykułDarius Miller z Pelicans zerwał ścięgno Achillesa

7 KOMENTARZE

 1. A ja jestem za! Dobry trener, otoczenie, system. Ponoć Melo się zmienił. Ponoć. Tutaj byłaby dobra okazja coś udowodnić.

  Dla Nets to też low risk, medium reward, bo budują się na kolejny sezon z Durantem.

  Lubię to: 0
  • @Venom
   Jesteś za bo to nie Twój zespół, nie Twój kolega w szatni który będzie Tobie zabierał rzuty i ich nie trafiał już nie wspominając że nigdy nie bronił więc o jakiej zmianie wspominasz? Mamy się podniecać że zaakceptuje rolę zamiennika? Nawet w osłabionej kadrze Go nie chcieli, lol.

   Lubię to: 4