Joe Johnson na testach w Sixers, inne drużyny też zainteresowane

3

Wszystko wskazuje na to, że Joe Johnson jest coraz bliższy powrotu do NBA.

Cały poprzedni sezon spędził poza ligą, ale mimo roku przerwy nie stracił formy i obecnie jest gwiazdą BIG3, co nie mogło przejść bez echa w NBA. Marc J. Spears z The Undefeated donosi, że w czwartek Johnson odbędzie workout w Philadelphii 76ers, a zainteresowani są nim również LA Clippers, Milwaukee Bucks i Denver Nuggets, którzy także mają zaprosić go na testy.

New Orleans Pelicans są kolejnym zespołem mającym oko na Iso Joe. W miniony weekend Alvin Gentry i David Griffin osobiście obserwowali go w playoffowym meczu BIG3 rozegranym w Nowym Orleanie.

38-letni Johnson dopiero co został wybrany MVP sezonu BIG3 po tym jak zdominował rozgrywki ustanawiając między innymi nowy rekord ligi z dorobkiem 175 punktów (8 meczów). W najbliższą niedzielę jego Triplets zagrają o mistrzostwo przeciwko Killer 3s.

W NBA ostatnio grał w sezonie 2017/18, który rozpoczął w barwach Utah Jazz, a kończył siedząc na ławce Houston Rockets (w sumie tylko 54 minuty w playoffach, w których Rockets byli o jedno zwycięstwo od wielkiego finału).

Poprzedni artykułJose Calderon nie myśli o emeryturze, planuje dalszą grę w NBA
Następny artykułSitarz: Grupowi rywale. Chiny

3 KOMENTARZE