Sitarz: Grupowi rywale. Chiny

2
fot. FIBA

Chiny. Według rankingu FIBA trzecia najlepsza reprezentacja strefy azjatyckiej, według ekspertów lider Grupy A, zespół do pokonania, zespół, który może stworzyć pod obręczą Wielki Mur złożony z Yi Jianliana, Wang Zhelina i Zhou Qi, zespół prowadzony przez rozgrywającego Guo Ailuna i dowodzony z ławki przez legendę tamtejszej koszykówki Li Nana, czterokrotnego olimpijczyka. Z Polakami zagrają 2 września.

Mocne strony

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJoe Johnson na testach w Sixers, inne drużyny też zainteresowane
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (800): Zapowiada MŚ 2019

2 KOMENTARZE

  1. Jak oni wypadali w meczach z lepszymi ekipami? Mieli w ogóle takie sparingi? Highlighty widzę głównie krążą z meczów z Hong Kongiem, Jordanią, Koreą, Libanem, itp. Tournee amerykańskie chyba też nie grzeszyło dobrymi przeciwnikami. Jeśli nie było takich meczów to może jest szansa, że zabraknie im nieco doświadczenia?

    Lubię to: 3