Pozaboiskowe problemy DeMarcusa Cousinsa

7

Wygląda na to, że kontuzja to nie jedyne zmartwienie DeMarcusa Cousinsa w to lato. Dzięki najnowszym doniesieniom dziennikarzy tmz.com dowiedzieliśmy się, że center Los Angeles Lakers będzie musiał poradzić sobie z oskarżeniami, które wystosowała w stosunku do niego jego była dziewczyna – władze NBA już teraz bacznie przyglądają się całej sprawie:

Kobieta złożyła do sądu prośbę o nałożenie na Cousinsa tymczasowego zakazu zbliżania się. Zawodnik Los Angeles Lakers groził jej śmiercią, kiedy nie uzyskał od niej pozwolenia na zaproszenie ich siedmioletniego syna na ślub z kolejną wybranką – całość słychać na nagraniu:

Dopilnuję tego, żeby wpierdolić ci kulkę w łeb.

Kobieta wyznaje, że Cousins groził jej nie po raz pierwszy i często zdarzyło mu się ją zastraszać:

Mogę cię zabić i nawet nie będę musiał brudzić sobie przy tym rąk.

Sprawa jest rozwojowa, na razie sam zawodnik nie odniósł się jeszcze do przedstawionego nagrania. Swoje oświadczenie o zaznajomieniu się ze śledztwem wydali natomiast Los Angeles Lakers:

Cousins dołączył do Lakers w lipcu jako wolny agent. Wygląda jednak na to, że w kolejnym sezonie nie zobaczymy go w koszulce Jeziorowców, ponieważ w połowie sierpnia zerwał ACL’a i czeka go teraz trwająca kilkanaście miesięcy przerwa od gry.

Poprzedni artykułJeremy Lin zdecydował się na grę w Chinach
Następny artykułDniówka: Największy upside i zagrożenie – Northwest Division

7 KOMENTARZE