Lakers przetestują centrów, Marcin Gortat na liście rezerwowej

1

Los Angeles Lakers planują indywidualne treningi z zawodnikami, którzy mogą pomóc załatać dziurę w składzie po kontuzji DeMarcusa Cousinsa. Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN Jeziorowcy przetestują dwóch zawodników, o których mówi się już od kilku dni, czyli Dwighta Howarda i Joakima Noah, a teraz do tego grona dołączył również Marreese Speights. Co ciekawe, Woj wskazuje na ukrytą opcję Lakers, czyli Marcina Gortata, jednak dla naszego rodaka jak na razie nie zostały ustalone indywidualne testy:

Howard jest obecnie zawodnikiem Memphis Grizzlies, ale jeśli wierzyć doniesieniom ekipa Miśków zezwoliła Lakersom na rozmowy w sprawie ewentualnego kontraktu z zawodnikiem. Noah jako niezastrzeżony wolny agent pozostaje bez klubu, jednak w poprzednim sezonie udowodnił, że potrafi być ważnym uzupełnieniem składu.

Speights ostatni raz w NBA występował w sezonie 17-18, gry bronił barw Orlando Magic. Ostatni sezon spędził w Chinach, grając dla tamtejszych Guangzhou Long-Lions. Gortat bez klubu pozostaje od lutego, kiedy to Los Angeles Clippers zwolnili go z kontraktu. U Doca Riversa rozegrał 47 meczów, 43 z nich zaczynając w pierwszej piątce. W średnio 16 minut gry zaliczał 5 punktów, 5,6 zbiórki i 1,4 asysty.

Poprzedni artykułP.J. Tucker liczy na podpisanie przedłużenia z Rockets
Następny artykułTravis Schlenk podpisał przedłużenie z Hawks

1 KOMENTARZ