Flesz: Czy to istotne, że Jon Horst jest bezbłędny?

5
fot. newspix.pl

W lipcu 2021 roku Giannis Antetokounmpo zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem, chyba że latem 2020 podpisze nowy kontrakt. Masai Ujiri w Toronto przez rok zrobił wszystko co trzeba, żeby przekonać Kawhi’a Leonarda do pozostania, włącznie ze zdobyciem, no wiesz, mistrzostwa. Jon Horst swój teniur w Milwaukee rozpoczął od dwóch praktycznie bezbłędnych lat pracy. Ale czy dziś to ma jeszcze znaczenie?

Lepiej, żeby miało. Brian Windhorst i Adrian Wojnarowski od kilku miesięcy straszą, że od decyzji MVP poprzedniego sezonu zależy przyszłość ligi. Że, gdy okaże się, że po sezonie 2020/21 duma Sepolii zamienić by miała dajmy na to wtedy finalistę NBA na robotniczy klub sportowy New York Knicks, małe rynki mogą wzniecić duży pożar.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Co dalej z Chrisem Paulem?
Następny artykułK.Kuzma: „Lakers nie chcieli wymieniać młodych graczy, ale liga to biznes”

5 KOMENTARZE

  1. „Jon Horst swój teniur w Milwaukee rozpoczął od dwóch praktycznie bezbłędnych lat pracy.”
    Nie istnieje w języku polskim slowo teniur. Można by to przetłumaczyc jako okres piastowania stanowiska/ okres sprawowania stanowiska.

    Lubię to: 3