C.J. McCollum podpisał przedłużenie kontraktu z Blazers

1

Damian Lillard swoje maksymalne przedłużenie z Portland Trail Blazers uzgodnił już na początku tegorocznej wolnej agentury, natomiast jego kolega z drużyny C.J. McCollum musiał czekać na nowy kontrakt przez kolejny miesiąc. Dokładnie dwa dni temu minęły trzy lata odkąd guard podpisał z Blazers swoją pięcioletnią umowę i właśnie w tą trzecią rocznicę ekipa z Oregonu mogła zaproponować swojemu drugiemu najlepszemu zawodnikowi dodatkowe trzy lata gry. Obie strony bardzo szybko doszły do porozumienia w tej sprawie i już dzisiaj głodny newsów Adrian Wojnarowski z ESPN ma dla nas najnowsze doniesienia – za dodatkowe trzy lata gry McCollum zarobi 100 milionów dolarów:

McCollum ma przed sobą jeszcze dwa lata ważnej umowy, co oznacza, że trzyletnie przedłużenie zwiąże go z Blazers do 2024, kiedy to 32-letni już zawodnik będzie mógł przetestować rynek jako niezastrzeżony wolny agent.

10 wybór Draftu 2013 z roku na rok coraz wyraźniej udowadniał, że jest jednym z najlepszych strzelców na pozycji numer dwa. W czterech ostatnich sezonach zaliczał średnio minimum 20 punktów, a w batalii 18-19 oprócz 21 oczek na skuteczności 46% dokładał również 4 zbiórki i 3 asysty.

Poprzedni artykułFlesz: Dajcie już nowy sezon, czyli podsumowanie offseason w Pacific Division
Następny artykułRockets będą oszczędzać Hardena i Westbrooka

1 KOMENTARZ