Flesz: Wyrywanie zęba, czyli podsumowanie offseason w Southeast Division

9
fot. AP Photo

Kiedy mowa o Southeast Division wstępy są niepotrzebne. Tylko szwedzkie znieczulenie i skórzany fotel. Ja zwykłem dodatkowo kłaść chustkę na oczy i wyobrażać sobie naszego papieża spacerującego po górskiej łące. Ilu papieży i na ilu łąkach musiałem wyobrazić sobie opisując kluby najgorszej dywizji w NBA nie pytaj.

Spróbujmy poradzić sobie z tym jak najszybciej i szybko o wszystkim zapomnieć.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKolejni zawodnicy rezygnują z udziału w Mistrzostwach Świata
Następny artykułPau Gasol dołącza do Portland Trail Blazers

9 KOMENTARZE

 1. W temacie Trae Younga. Nic tak nie wkurza podczas offseason jak jego tweeterowa aktywność. Już pomijając pisanie tych tweetów motywacyjnych prosto z chińskich ciasteczek, ale co chwile wyświetla się jak polubił jakiś zlepek swoich najlepszych akcji, posty typu „YOUNG IS BETTER THAN DONCIC !1!11!111!!!!!”, albo jaki to nie jest super. Wszystko rozumiem, że może być dumny z siebie itd, ale to wygląda jak jakieś zaburzenia własnej wartości i wczesne stadium Durantowatości w social media. Ciekawy jestem na jakim poziomie jest jego psychika.

  Lubię to: 12
  • Bardzo kruchym. O swoich problemach mówił otwarcie, mówił też, że jest świadomy zagrożeń social media. Taka aktywność o jakiej piszesz to powinna być żółta lampka dla rodziny i managementu.

   Chyba, że to tylko powierzchnia a my lubimy przereagowywać. Na pewno jednak nie lubimy bufoniady…

   Lubię to: 5
 2. A czyżby redaktor Maciej w swojej ulubionej drużynie zapomniał o takim zawodniku jak Michael Kidd-Gilchrist czy nie przewiduje dla niego miejsca w rotacji na następny sezon?? Co prawda nikt się już nie łudzi że zostanie all-starem (papiery na to miał) ale defensywa na świetnym poziomie :)

  Lubię to: 1