Między Rondem a Palmą (792): Top 10 najlepszych duetów w NBA

13
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie rozmawiamy długo o naszym Top-10 duetów graczy w NBA, najlepszych i najgorszych dopasowaniach, talencie i obawach. Sprawdzamy kim jest Deni Avdija, sources zNYKa o przyszłości Marcina Gortata (potrójne!) i kto będzie miał lepszy bilans: Lakers czy Clippers.

[wpdm_file id=806] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTim Duncan został asystentem Gregga Popovicha w Spurs
Następny artykułFlesz: Stabilizacja, czyli podsumowanie offseason w Central Division

13 KOMENTARZE

 1. Hej mam pytanie. Czy MRAP na Spotify oznacza, że podcast nie jest już schowany za paywallem? Nie będę ukrywał, że w dużej mierze płaciłem abonament właśnie dla Palmy.
  Maciek i Znyk – może wersje audio artykułów czytanych przez Was. Trochę poćwiczyć i będą z Was nowe Krystyny Czubówny :)

  Lubię to: 2
   • Nie prosiłem o poradę jak gospodarować funduszami z kategorii „drobne wydatki”. MRAP od dawna jest przez kogoś zamieszczany „za darmo” na pewnym niemieckim serwisie podcastowym. Mimo to abonament był.
    Z drugiej strony (pokłócę się sam ze sobą), SzóstyGracz też nie prosił mnie poradę. Po prostu, chyba sam lubiłem to, że ten podcast był schowany i dostępny dla tych którzy – dosłownie – doceniają pracę chłopaków.

    Lubię to: 1
     • No oczywiście taki z końcówką „kropka de”. Niemiecki. Czyli wrogi ;)
      A tak na poważnie to wklejam link
      https://www.podcast.de/podcast/102408
      Skoro i tak już jest na Spotify.
      Ja trafiłem na to przez przypadek gdy szukałem sposobu na odtwarzanie mrapu przez jakiś serwis inny niż logowanie przez stronę. Wystarczyło wpisać w google szostygracz.pl podcast. Pozdrawiam :)

      Lubię to: 0