Flesz: Nie zapominajmy proszę o Dallas Mavericks

6
fot. Vernon Bryant / The Dallas Morning News

Drużyny z największym upside’m, drużyny które mogą w przyszłym sezonie wygrać o 10-15 meczów więcej niż się to kolektywnie przypuszcza – w najbliższym tygodniu przyjrzymy się kilku takim kandydatom i jednocześnie podsumujemy offseason wszystkich 30 zespołów, by podczas wakacji Adama co najmniej zorientować się kto gdzie gra, ale i ocenić kontynuację i oszacować potencjał.

Drużyny z największym upside’m, drużyny które mogą w przyszłym sezonie wygrać o 10-15 meczów więcej… Podobnie jak stało się to z De’Aaronem Foxem i zaskakującymi Sacramento Kings, potrzebny jest co najmniej jeden młody gracz, który szybko pójdzie w górę. Mamy nie jednego, ale dwóch takich graczy w (33-49) Dallas Mavericks. Mogą pójść w górę szybko, bo obaj mogą bardzo ułatwić sobie grę. W erze pakowania talentu w drużyny i rozwiązywaniu problemów później, Mavericks mają słodką kombinację, która może uczynić ich jednym z najbardziej fun-to-watch zespołów nowego sezonu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJustin Holiday zagra z bratem w Indianie
Następny artykułKyle Korver będzie teraz rzucał z podań Giannisa

6 KOMENTARZE

  • Mówisz o klubie Dirka Nowitzkiego, nie zapomnij. Może nie siła i szybkość, ale Porzingisa i Doncica może połączyć zwinność, skill i technika. To inny rodzaj wysportowania, ale też atletyzm.

   Taki 203 centymetrowy Steve Nash (rzut, przegląd pola, panowanie nad piłka) i Dirk 2.0 (rzut!). Czyli duet który oryginalnie w Dallas już próbowali.

   Ale fakt, skoro już tak kolorowo metaforujemy to do białego atletyzmu przyda im się też czarny atletyzm – zadziorny 3&D i skoczy center. Z tym im się w to lato nie udało.

   Lubię to: 4
 1. Swietny tekst – dzieki Maciek!

  Nie ma dwoch innych gosci w lidze, w ktorych bardziej watpilem i bardziej sie pomylilem. O jak BARDZO sie pomylilem!

  Poprosze o odrobine miejsca na bandwagonie – jesli beda ich ladnie oszczedzac(tak na 65-70 meczy) to beda PO i to albo dluga pierwsza runda, a moze nawet druga? Jaram sie!

  Lubię to: 6