Thunder nie mają nic przeciwko zostawieniu Chrisa Paula w składzie

9

Krótko po wymianie Chrisa Paula za Russella Westbrooka panowało przekonanie, że ten pierwszy w ogóle nie pojawi się w Oklahomie i zostanie po raz kolejny wymieniony. Jako zainteresowanych wskazywano Miami Heat, czyli drużynę która wcześniej łączona była z Westbrookiem.

Według najnowszych doniesień rozmowy w sprawie wymiany pomiędzy Heat i Thunder wcale nie nabierają tempa – wręcz przeciwnie. Ekipa z Florydy nie jest póki co przekonana propozycją Thunder – to Grzmoty bardziej chcieliby przehandlować CP3, niż Heat go pozyskać:

Nic nie jest jeszcze stracone, ponieważ Heat mają na uwadze Chrisa Paula i chcieliby uzupełnić skład wokół Jimmy’ego Butlera, ale z drugiej strony obawiają się dużego kontraktu Paula.

Thunder tymczasem nieco zmieniają front, ponieważ coraz bardziej skłaniają się ku pomysłowi pozostawienia 34-letniego Paula w składzie przebudowującej się drużyny. Warunkiem jest jednak w tej kwestii dobra wola zawodnika – jeżeli zdecyduje się na pozostanie w Oklahoma City, to Thunder mogą zostawić go w drużynie.

Poprzedni artykułMilos Teodosić zostawia NBA i wraca do Europy
Następny artykułDavid Nwaba uzupełnił skład Brooklyn Nets

9 KOMENTARZE

  • Ale OKC też nie ma specjalnego interesu żeby nim grać. Złapie kontuzje i utkną z tym ogromnym kontraktem. Dlatego szukają jakiegoś porozumienia, czy ewentualnie będzie dobrym weteranem w szatni – fochający gwiazdor im zbędny, nawet gdyby błyszczał na parkiecie. Nie wierzę, że zobaczymy Paula w koszulce OKC.

   Lubię to: 5
 1. Nie wierzę w to. To jakiś blef. Przecież Paul teraz ma większą wartość niż Paul po 20 meczach w barwach OKC gdzie bilans będą mieli np 3-17. Wtedy wszyscy będą analizować Paula że za wolny, że to nie to samo co kiedyś itp itd…

  Lubię to: 10
 2. Czy to nie powinno byc czasem tak ze Miami zależy i przedstawiają oferty? Jakoś nie wierzę ze OKC chodzą po prośbie i wciskają CP3 gdzie popadnie razem z całym swoim zestawem pickow.

  Lubię to: 2