Avery Bradley zagra z LeBronem i AD w Lakers

7

Memphis Grizzlies zwolnili Avery’ego Bradleya z kontraktu na kolejny sezon, zanim jego 12,9 miliona dolarów stało się gwarantowane. Guard nie będzie jednak pozostawał bez klubu zbyt długo i jak dowiedział się Adrian Wojnarowski z ESPN, planuje podpisać kontrakt z Los Angeles Lakers zaraz po tym jak opuści listę waivers:

W ramach room exception Lakers mogą zaproponować weteranowi dwuletni kontrakt o wartości 9,8 miliona dolarów z drugim rokiem w postaci opcji gracza.

Kariera 28-letniego Bradleya zastopowała od momentu, kiedy Boston Celtics wymienili go do Detroit Pistons w 2017 roku. Mocno trzymają się go wszelkie kontuzje i drobne urazy, dlatego w ostatnich dwóch sezonach rozegrał tylko 109 spotkań dla Pistons, Clippers i Grizzlies. Nadal jednak jest uznawany za dobrego obrońcę i panuje ogólne przekonanie, że może przydać się wracającym na salony Lakers.

Poprzedni artykułThunder tną koszty i wymieniają Jerami Granta do Nuggets
Następny artykułJaMychal Green zostaje w Clippers łatając dziurę na PF

7 KOMENTARZE

 1. Bradley jest jakby trochę washed. Ale niezły pickup.
  W obronie się pewnie nada, ale wszystko rozbija się o zdrowie i czy będzie trafiać trójki.

  Low risk, high reward.

  Btw za dużo czytam USA twittera. Ale po polsku jakoś te terminy dziwnie brzmią :P

  Lubię to: 13
   • Green będzie grał więcej.Lepszy ofensywnie,zdrowszy i większy.Natomiast pod znak zapytania stawiam podpisania Danielsa i KCP skoro mieli w planach Bradleya a dostępny będzie jeszcze Korver.

    Lubię to: 6
   • 30$ dla Greena to jest totalne gowno, gosc ofensywnie byl lepszy jak gral SAS, ale wyglada coraz gorzej motorycznie i dalbym mu moze 15$ na 2 lata, a nie za rok gry

    Lubię to: 0
    • To tylko dwa lata.Jeśli go chcieli musieli to dać bo Dallas też było w grze.Nie jest to nie wiadomo kto,ale jako spot up shooter i obrońca bardzo się przyda.Jak się nie sprawdzi to przynajmniej będzie dobrym schodzącym kontraktem który się wykorzysta na coś innego.

     Lubię to: 0