Zion Williamson opuści resztę Ligi Letniej w Las Vegas

6

Dziewięć minut wystarczyło Zionowi Williamsowi w meczu przeciwko New York Knicks, aby zanotować 11 punktów i trzy zbiórki. Niestety, kilkanaście godzin po spotkaniu okazało się, że były to ostatnie minuty, jakie pierwszy numer tegorocznego Draftu rozegra podczas Las Vegas Summer League – za Shamsem Charanią z The Athletic:

Zion w trakcie meczu zderzył się kolanem z jednym z zawodników Knicks i musiał opuścić parkiet. Pelicans w oficjalnym komunikacie potwierdzili, że uraz to nic groźnego i jest określany zaledwie jako „stłuczenie”, ale wygląda na to, że w Nowym Orleanie będą dmuchać na zimne, jeżeli chodzi o zdrowie swojej nowej gwiazdy – potwierdził to prezydent Pelikanów David Griffin:

Zion wyjdzie z tego bez szwanku, ale zadecydowaliśmy, że będzie lepiej jeżeli nie pojawi się już na parkiecie w Vegas. Będzie teraz trenował indywidualnie u boku naszych specjalistów.

Poprzedni artykułMarcus Morris dołączy do San Antonio Spurs
Następny artykułStanley Johnson podpisze kontrakt z Toronto Raptors

6 KOMENTARZE

  1. Podobnie zaczynał inny wielki talent, kończył dwoma rękami, dojrzały technicznie, dobrze bronił, ale zamiast dominatora ligi na dekadę mieliśmy człowieka porcelanę i zawiedzione nadzieje w Portland, a zwał się Greg Oden. Oby nie było powtórki.

    Lubię to: 7