Między Rondem a Palmą (785): Podsumowanie Free Agency

10
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie podsumowujemy wszystkie kontrakty podpisane od czasu ostatniego podsumowania wszystkich kontraktów podpisanych od czasu poprzedniego podsumowania wszystkich kontraktów, które zostały podpisane. Sprawdzamy #KawhiWatch, na czym polega Bottle Cup Challenge i rap zNYKa o Kawhi’u.

90 minut solidnego z minusem podu.

[wpdm_file id=798] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Dzisiaj poznamy decyzję Kawhia? Lakers kończy się czas
Następny artykułWizards oddali Dwighta Howarda do Grizzlies

10 KOMENTARZE

  1. Warto było zostać do końca, ZNyk pozamiatał! Te rymy to powinien być klasyk, coś na kształt Nikt nie lubi Atlanty Hawks :)

    Dwukrotnie byłem, na przełomie wieków na wakacjach w wagonach, Kołobrzeg i Hel. Wspominam bardzo miło, coś na kształt pola namiotowego tylko że śpisz w pociągu.

    Lubię to: 9
    • PKP pasażerom funduje małą próbkę tego – wsiadasz o 4:30 w pociąg relacji Słupsk-Katowice i w Białogardzie masz 30 minut postoju w oczekiwaniu na połączenie się dwóch pociągów, jednego ze Słupska i drugiego z Kołobrzegu ;)

      Lubię to: 0