Michael Porter Jr. nie zagra w Lidze Letniej

3

Już dzisiaj w Las Vegas startuje Liga Letnia i na sam początek dostaniemy pierwszy pojedynek dwóch czołowych zawodników draftu, a zarazem kolegów z Duke, kiedy New Orleans Pelicans Ziona Williamsona zmierzą się z New York Knicks RJ’a Barretta (godzina 3:30).

Inną dużą historią tych rozgrywek miał być długo wyczekiwany debiut Michaela Portera Juniora. Porter rok temu był uważany za jeden z największy talentów draftu 2018, ale poważne problemy zdrowotne sprawiły, że spadł na 14 miejsce, gdzie wybrali go Denver Nuggets, po czym cały sezon spędził na rehabilitacji po drugiej operacji pleców. Nuggets dali mu dużo czasu, żeby się wyleczył i teraz już podobno plecy ma zdrowe, dlatego szykował się do gry w Summer League. Wiele też pojawiało się doniesień mówiących o tym jak świetnie wygląda na treningach. Tym większe były oczekiwania, żeby zobaczyć jak zaprezentuje się na parkiecie w Vegas. Niestety okazuje się, że dalej musimy czekać.

Porter doznał kontuzji lewego kolana podczas treningu, przez co opuści Summer League. Podobno nie jest to bardzo poważny uraz, ale Nuggets wolą nie ryzykować i nie będą go pospieszać tylko po to, żeby zagrał w nic nie znaczących meczach w lipcu.

Pozostaje czekać do preseason, a póki co musi nam wystarczyć to:

Poprzedni artykułDniówka: Młodzi, intrygujący Grizzlies
Następny artykułDniówka: Dzisiaj poznamy decyzję Kawhia? Lakers kończy się czas

3 KOMENTARZE