Ben Simmons otrzymał propozycję maksymalnego przedłużenia

1

Philadelphia 76ers stracili Jimmy’ego Butlera i J.J. Redicka, ale w zamian za to mają Ala Horforda i Josha Richardsona, więc na papierze wyglądają w tym momencie jak faworyt do wygrania Konferencji Wschodniej w przyszłym sezonie.

Ekipa z Filadelfii ma już swoją nową pierwszą piątkę, dlatego teraz przyszedł czas na kolejne ważne rozmowy w sprawie kontraktów. Myśląc długofalowo Sixers złożyli jednemu ze swoich liderów – Benowi Simmonsowi propozycję maksymalnego przedłużenia kontraktu – obie strony mają teraz pracować nad ewentualnymi detalami w nowej umowie:

Według niezawodnego Adriana Wojnarowskiego z ESPN, pięcioletnie maksymalne przedłużenie z Simmonsem może być warte 168 milionów dolarów. Obecna umowa obowiązuje rozgrywającego jeszcze przez rok, ale Sixers są pewni jego wysokiej wartości i chcą jak najszybciej zapewnić sobie spokój w tej sprawie.

23-letni Simmons zdążył jak na razie rozegrać w NBA dwa pełne sezony – pierwszy rok kariery spędził na rehabilitacji po kontuzji stopy. Za sezon gry został uhonorowany nagrodą Rookie of The Year, a w drugim sezonie tylko potwierdził swój talent i został wybrany do All-Star Game.a

Poprzedni artykułKajzerek: Co decyduje, gdy jesteś FA?
Następny artykułNie ma chętnych na DeMarcusa Cousinsa

1 KOMENTARZ