Cory Joseph kolejnym graczem, który dołączy do Kings

2

Vlade Divac nie tracił czasu i w kilka godzin wydał wszystkie pieniądze jakie miał na zakupy podczas tegorocznej wolnej agentury. Uzgodnił warunki nowego kontraktu z Harrisonem Barnesem, ściągnął Dewayne’a Dedmona i Trevora Arizę, a teraz też poprawił głębię backcourtu dogadując umowę z Kanadyjczykiem Cory’em Josephem. Jak podaje Chris Haynes z Yahoo Sports, to trzy lata za $37 milionów.

Sam Amick z The Athletic dodaje, że trzeci rok kontraktu jest tylko w części gwarantowany. To porozumienie oznacza również, że Kings potrzebują wolnych pieniędzy w swoim salary cap, dlatego spełnią życzenie Willie’go Cauley’a-Steina i pozwolą mu odejść jako niezastrzeżonemu wolnemu agentowi.

Prawie 28-letni Joseph jest dobrym rezerwowym, który zapewni potrzebne wsparcie z ławki dla De’Aarona Foxa. Poprzednie dwa sezony spędził w Indianie, gdzie zaliczał średnio 7.2 punktów i 3.5 asyst nie opuszczając w tym czasie ani jednego meczu. Jest jednak guardem, który nie stanowi zagrożenia na dystansie i w karierze trafia tylko 32.7% rzutów za trzy.

Poprzedni artykułPatrick Beverley zostaje w LA Clippers
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (783): Free Agency, dzień 1 (Bomby)

2 KOMENTARZE