Klay Thompson podpisze maksymalny kontrakt z Warriors

10

Można było się tego spodziewać.

Klay Thompson tuż po godzinie zero oficjalnie uzgodni z Golden State Warriors warunki maksymalnego, pięcioletniego kontraktu – poinformował w sobotnie popołudnie Shams Charania z „The Vertical”:

Młody i utalentowany info-getter dodaje, że „Warriors od zawsze planowali dać Thompsonowi taki kontrakt, jakiego oczekuje i było to priorytetem organizacji na dzień 30 czerwca, czyli początek wolnej agentury.

Charania podkreśla:

„Splash Brothers stay in the Bay”

Charania wtóruje więc wczorajszemu info Adriana Wojnarowskiego o tym, że Warriors planują zaoferować Thompsonowi maksymalny kontrakt:

Wygląda więc na to, że do spotkań Thompsona z Lakers i Clippers nie dojdzie.

Thompson nadal jeszcze czeka na operację zerwanego w Finałach NBA więzadła ACL. Do czasu kontuzji Thompson był najlepszym zawodnikiem Warriors w przegranej 2-4 serii przeciwko Toronto Raptors. Jego powrót planowany jest na okolice lutego-kwietnia.

Nawet bez Kevina Duranta Warriors powinni na wiosnę być jednym z faworytów do wygrania Konferencji Zachodniej.

Poprzedni artykułDurant w kontakcie z Leonardem
Następny artykułKemba Walker podpisze maksymalny kontrakt z Celtics

10 KOMENTARZE

  • 2-0 vs. Rockets, 4-0 vs. Blazers, 2-3 vs. Raptors. To jest bilans Warriors z ostanich PO w meczach w których nie grał KD, a grał Steph i Klay. Tak…GSW będą jednym z farowytów na wiosnę.

   Lubię to: 2
   • 2-3 z Raptors i 2-0 z Rockets bez Duranta, zaśmiałem się na głos.Widzę, że niektórzy mają bardzo krótką pamięć i już po 2 tygodniach tworzą jakąś alternatywną rzeczywistość.Szkoda, że Klay nie jest zdrowy bo pewnie jakby wygrali w przyszłym sezonie z 58 meczy to pisałbyś, że są bez niego lepsi.

    Lubię to: 1