Celtics faworytami do zakontraktowania Kemby Walkera

2

Boston Celtics wydają się być w tym momencie głównymi faworytami do podpisania kontraktu z wolnym agentem Kembą Walkerem – za Adrianem Wojnarowskim z ESPN:

Informacje Woja wskazują na to, że rozmowy o nowym kontrakcie pomiędzy Kembą i Charlotte Hornets znajdują się w tym momencie w impasie, a to dodatkowo faworyzuje Celtics. Nie wiadomo jednak, czy kłopoty w negocjacjach pomiędzy stronami dotyczą warunków kontraktu, czy też Hornets w ogóle zrezygnowali z możliwości zatrzymania Walkera w Charlotte. Pozostałymi kandydatami do podpisania kontraktu z rozgrywającym są Dallas Mavericks oraz New York Knicks.

Kemba otrzymał miejsce w Third All-NBA Team, co pozwala Hornets na zaoferowanie mu pięcioletniego super-maxa, którego wartość może wynieść około 221 milionów dolarów. Inne drużyny są w stanie zaproponować mu maksymalnie czteroletni kontrakt o wartości 140 milionów

Poprzedni artykułKawhi Leonard spotka się z Lakers i Clippers
Następny artykułDniówka: Lakers zwolnili miejsce na trzecią gwiazdę. Które drużyny będą miały najwięcej pieniędzy na wakacyjne zakupy?

2 KOMENTARZE

  1. Celtics zamieniając Irvinga na Kembe, wcale nie powinni być słabsi, wydaje się lepiej pasować do tego młodego core’u zespołu. Tylko Al’a będzie trudno zastąpić..

    Lubię to: 6