Dniówka: Blazers i Hawks zamienili się zawodnikami

4
fot. AP Photo

Widzisz doniesienia Woja o transferze z udziałem Evana Turnera i Kenta Bazemore’a, klikasz link, żeby poznać szczegóły, dowiedzieć się jaki jeszcze zawodnik czy pick zostali włączeni w tę transakcję, a tu nic więcej już nie ma. Nawet żadnych mocno chronionych wyborów w drugiej rundzie, praw do gracza, którzy i tak nigdy w NBA nie zagrają czy chociażby rozliczeń w gotówce. Drużyny po prostu wymieniły się dwoma zawodnikami. Rzadko to się zdarza.

Ale to już nie pierwszy raz, gdy drużyny zamieniają się przepłaconymi w 2016 zawodnikami. Rok temu Timofey Mozgov i Bismack Biyombo zamienili się miejscami. Bazemore i Turner także trzy lata temu byli w gronie największych zwycięzców offseason, ponieważ korzystając ze skoku salary cap podpisali czteroletnie umowy za $70 milionów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: O sile narracji i lenistwie dziennikarzy sportowych
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (780): Typuje Free Agency

4 KOMENTARZE