Między Rondem a Palmą (779): Podsumowanie Draftu 2019

6
fot. AP Photo

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie rozmawiamy o Drafcie 2019, o modzie draftowej i sytuacji naszych New York Knicks Koszykówki. Sprawdzamy jak ginęli ojcowie wybieranych graczy, jak Rafał Juć nakłaniał Nuggets do wyboru Bol Bola i w jaki sposób Josh Jackson ujarał dzidzię.

[wpdm_file id=792] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Draft Ziona, #4 w Hawks, dużo wymian picków i ogromny spadek Bol Bola
Następny artykuł4-na-3: Wygrani, przegrani i zaskoczenia Draftu 2019

6 KOMENTARZE

  1. Maciej, ujaranie psa i kręcenie go w pufie jest podobnie głupie jak dmuchanie ziołem dziecku w twarz. Ja wiem, że jako gówniarz robi się durne rzeczy, ale mógłbyś nie opowiadać tego rozbawionym głosem po tylu latach, bo brzmi to naprawdę słabo. Biedny pies.

    Lubię to: 15
  2. Znyku mój ojciec dwa lata temu po zakupieniu prosto z salonu samochodu japońskiej marki na T, za bardzo niemałe pieniądze, przyszedł do mnie z prośbą żebym mu zakupił nowy komplet owiewek. Do tej pory poczucie dysonansu jest ze mną zawsze gdy mijamy się na mieście.

    Lubię to: 6