Nets wybiorą pomiędzy Irvingiem i Russellem

2

Kyrie Irving jest bardzo mocno łączony z Brooklyn Nets, a według niektórych komentatorów z Bostonu, rozgrywający już teraz szykuje się do podpisania kontraktu z nowojorską drużyną. Ekipa Siatek dysponuje wystarczającą ilością wolnej gotówki, aby podpisać maksymalne kontrakty z dwoma zawodnikami i dużo mówiło się tutaj o zatrzymaniu D’Angelo Russella, który będzie zastrzeżonym wolnym agentem – doniesienia sprzed kilku tygodni mówiły o stworzeniu super-backourtu z tych dwóch zawodników.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Nets nie zdecydują się na tak ekstremalny pomysł i w kolejnym sezonie tylko jeden z dwójki Irving – Russell będzie występował w drużynie prowadzonej przez Kenny’ego Atkinsona. Ian Begley ze SportsNet New York donosi, że według jego źródeł nie ma szans, aby Nets zatrzymali Russella, jeżeli uda im się podpisać kontrakt z Irvingiem.

Russell po udanym sezonie nie powinien jednak narzekać na brak zainteresowania wśród innych zespołów, a w tym kontekście najczęściej wymienia się Indiana Pacers, Orlando Magic i Utah Jazz.

Poprzedni artykułWooden: Co zostanie?
Następny artykułBob Myers: „Zrobimy wszystko, aby zatrzymać Thompsona i Duranta”

2 KOMENTARZE

    • Nie wiem właśnie do końca jak z tą głową na karku. Od kilku lat sukcesywnie wychodzili z bagna, w którym się znaleźli, a teraz chcą wziąć gościa, który zabija zespołowość, sieje ferment w szatni i generalnie nie wiadomo czego się po nim spodziewać…

      Lubię to: 0