Przerwa na Żądanie EXTRA: „Legacy” Finałów 2019

2

Bartek Tomczak

Najnowsza i zarazem ostatnia w sezonie Przerwa na Żądanie EXTRA! Wspólnie z Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy o ostatnim meczu finałów NBA i mistrzostwie Toronto Raptors. Na koniec na chwilę zatrzymujemy się przy Golden State Warriors, a także sprawdzamy co zapamiętaliśmy z minionego już sezonu.

Dziękujemy Wam za cały sezon. Będzie nam miło, jeśli dacie nam znać jak Wam się podobało. Takie małe Plusy i Minusy w waszym wykonaniu ;)

Rozpiska podcastu (14.06.2019):

0:50 Nasze reakcje po ostatnim meczu Finałów
3:38 Analiza końcówki meczu
12:25 Pozostała część meczu
15:24 Playoffowy run Toronto Raptors
17:46 Wpływ mistrzostwa Toronto Raptors na NBA
26:08 Masai Ujiri
31:36 Kawhi Leonard
36:13 Nick Nurse
43:10 Kontuzja Klay’a Thompsona i wolna agentura Golden State Warriors
47:37 Co pamiętamy z sezonu

Poprzedni artykułDurant nie zagra w przyszłym sezonie, Thompson wróci najwcześniej w lutym
Następny artykułDniówka: Playoffy Kawhia

2 KOMENTARZE

  1. Dla mnie to niesamowita historia. Kibicuje Raptors od czasów Vince’a. Jego wytransferowali, a ja zostałem przy tej drużynie. Po latach rozczarowań, bo tym były dla mnie każde kolejne playoffy, nie wierzyłem, że w tym sezonie mogą coś ugrać. Nie z Lowrym, który był tylko zawodnikiem na sezon regularny, a znikał w playoff. Nie doceniłem klasy Leonarda, nie sądziłem, że tak pociągnie drużynę do góry. Nie spodziewałem się, że Siakam zrobi taki postęp, że Fred będzie dawał tak cenne minuty, a Gasol uzupełni to swoim doświadczeniem i boiskowym IQ. Albo po prostu po tych wszyskich sezonach nie chciałem w to wierzyć i wolałem nie nastawiać się na sukces, żeby łatwiej było przyjąć ewentualną porażkę – nie wiem. Playoffy i Finały napisały jednak historię, której nie zakładał nawet najbardziej optymistyczny scenariusz. Szkoda mi KD i Klaya, z nimi finały byłyby jeszcze ciekawsze, ale i na pewno trudniejsze. Czy Toronto miałoby wtedy szansę? Może, nie skreślam szansy, bo bez Duranta też mieli łatwo odprawić Raptors. Na nic już tu gdybanie. Zwycięzców się nie sądzi, są mistrzami 2k19 i nikt im tego nie zabierze. A co teraz zrobi Kawhi? Chciałbym żeby został, zresztą każdy by go chciał w swojej drużynie. Jednak niezależnie od tego co zrobi – to napisał historię, która przywołała wspomnienia moich prawie 20 lat z Raptors.

    Lubię to: 9