Kyrie Irving przygotowuje się do podpisania kontraktu z Brooklyn Nets

5

Kyrie Irving kilkadziesiąt godzin temu pozwolił wygasnąć swojej możliwości na podjęcie opcji zawodnika na kolejny sezon, a chwilę później zmienił agenta i dołączył do Roc Nation Sports, czyli agencji rapera Shawna Coreya Cartera – znanego szerzej jako Jay-Z.

Początkowo mało kto łączył zmianę agenta z możliwą przeprowadzką do Nowego Jorku, ale według najnowszych doniesień Steve’a Bulpetta z Boston Herald, Kyrie już teraz przygotowuje się do podpisania kontraktu z Brooklyn Nets, których Jay-Z był mniejszościowym współwłaścicielem.

W kontekście wolnej agentury Irvinga najczęściej mówiło się właśnie o Nowym Jorku, jednak mimo wszystko większość osób wskazywało w tym wypadku na Knicks. Dopiero kilka tygodni temu do opinii publicznej zaczęły się przebijać głosy o tym, że Kyrie i D’Angelo Russell mogliby stworzyć w Nets jeden z najgroźniejszych backcourtów w lidze. Nets mają pieniądze na dwa maksymalne kontrakty, po tym jak przehandlowali Allenna Crabbe’a do Hawks i choć Bulpett zaznacza, że Irving może przecież zmienić zdanie, to na ten moment nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozgrywający dołączył do ekipy prowadzonej przez Kenny’ego Atkinsona.

Poprzedni artykułWashington Wizards chcą wyciągnąć Masai Ujiriego z Toronto
Następny artykułDurant nie zagra w przyszłym sezonie, Thompson wróci najwcześniej w lutym

5 KOMENTARZE

  1. No i bomba biorę trzy lata Irvinga zamiast 5 lat gry D’Angelo. Ciekawe ile prawdy jest w plotkach że Nets przekonali do siebie też Harrisa. I tak Jay Z nie jest współwłaścicielem Nets, bo musiał się pozbyć swoich udziałów kiedy został agentem, ale z tego co pamiętam sprzedał je wtedy Kiddowi który był trenerem. Ciekawe czy Jason je nadal ma :)

    Lubię to: 8