Rozmowy o wymianie Anthony’ego Davisa nabierają tempa

6

Kilka dni temu pojawiła się informacja o tym, że New Orleans Pelicans zaczynają zbierać oferty wymian za Anthony’ego Davisa i będą chcieli włączyć w trade kilka zespołów. Dzisiaj dziennikarze ESPN Adrian Wojnarowski, Zach Lowe, Ramona Shelburne oraz Brian Windhorst donoszą, że rozmowy na linii Pelicans – Los Angles Lakers zaczynają nabierać tempa. Jeziorowcy mają konkurentów w postaci Boston Celtics, ale na razie brak jakichkolwiek  konkretów w kwestii propozycji drużyny ze Wschodniego Wybrzeża.

Jeżeli chodzi o Lakers, to na razie wiemy, że proponują Pelicans swój tegoroczny wybór w Drafcie – czwarty numer oraz to, że nie chcą włączyć w trade Kyle’a Kuzmy, a na to właśnie naciskają Pelicans. Brandon Ingram i Lonzo Ball są dostępni w wymianie:

Doniesienia dziennikarzy potwierdzają, że w wymianę miałoby zostać włączone kilka zespołów – Celtics nie są jednym z nich, oni prowadzą rozmowy w indywidualnym toku.

Poprzedni artykułDiagnoza potwierdzona – Kevin Durant zerwał ścięgno Achillesa
Następny artykułKyrie Irving zrezygnował ze swojej opcji zawodnika i zmienia agenta

6 KOMENTARZE

    • Przecież tu nie chodzi o to że Pels wolą Kuzmę nad Ball/Ingram tylko chcą go również. I jest to oczywiste dla każdego GM NBA. Normalnie żeby mieć punkty które daje Kuzma musisz położyć 10+ mln$, a tu masz rookie kontrakt. Jak ktoś zrozumie, że w koszykówce chodzi głównie o zdobywanie punktów to przestanie się dziwić czemu Kuzma ma wysokie value w NBA. Dokładnie z tego samego powodu chcą go zatrzymać Lakers. Jak będą mieli trzy dwa (trzy) maksy to zostaną im same vet minima. Który vet da im 18 PPG?

      Lubię to: 2
  1. O ile Griffin nie wyczaruje jakiegoś zaskakującego deal’u to słabo to widzę dla Pels.Trudny moment im się trafił na tę wymianę.Na rynku nie ma nikogo z potencjałem AD,nie sądzę żeby udało im się sparować Ziona z kolejnym młodym franchise playerem przez co GM NOP może kombinować z opcją win now żeby jak najszybciej zaczeli wygrywać i przypudrować dramę Davis’a.

    Lubię to: 0