Między Rondem a Palmą (773): Po meczu nr 5 Finałów

18
fot. NBA TV

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie rozmawiamy o frenetycznym meczu nr 5 Finałów NBA w koszykówkę mężczyzn, o kontuzji Achillesa Kevina Duranta i o konsekwencjach dla wszystkich zainteresowanych, z Toronto Raptors włącznie. Sprawdzamy czy łkanie Boba Myersa było prawdziwe, jak dobre jest serce zNYKa i jak nie jeść lodów włoskich w polewie czekoladowej.

[wpdm_file id=785] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Durant wrócił i kontuzjował Achillesa. Green zablokował rzut Lowry’ego na mistrzostwo. Warriors przetrwali, będzie Game 6
Następny artykułDniówka: Na koniec tylko zawodnik wie jak się czuje i czy jest w stanie grać

18 KOMENTARZE

  1. @Znyk, a kwestia zmiany nazwy i przynależności Nowego Jorku jest szersza i sprowadza się do wymiany pomiędzy Brytyjczykami i Holendrami. Jedni dostali Nowy Jork, a drudzy prawo do wpływania na tereny królestwa brytyjskiego i uznanie praw do ich koloni w Ameryce południowej i Indonezji

    Lubię to: 3
  2. Jako fan wszystkiego co włoskie muszę: Maciek, lody z automatu błędnie nazywane są włoskimi (jak już to amerykańskie). Włosi praktycznie w ogóle nie jedzą lodów z automatu.

    Lubię to: 5
  3. Grześ zatem nie marudzi szczególnie patrząc, ze macie już prawie 2 razy więcej odcinków niż 3 najpopularniejsze seriale lat 80/90 czyli W labiryncie, Dymastia i Niewolnica Isaura 😉 Pozdrawiam chłopaki i czyńcie swoją powinność.

    Lubię to: 5