Generalny Menedżer Jon Horst podpisał przedłużenie z Bucks

0

Milwaukee Bucks przy pomocy oficjalnego komunikatu poinformowali, że Generalny Menedżer Jon Horst podpisał z organizacją przedłużenie kontraktu. Niezawodny Adrian Wojnarowski z ESPN donosi na twitterze, że Horst swoimi dobrymi wynikami zapracował sobie na dodatkowe trzy lata umowy z Bucks:

Milwaukee Bucks byli najlepszą drużyną fazy zasadniczej i choć po fatalnej porażce z Toronto Raptors w Finałach Konferencji pozostał spory niedosyt, to generalnie ostatnie kilkanaście miesięcy w ekipie Kozłów można zaliczyć do udanych.

Horst może zacząć cieszyć się z nowej umowy, ale jednocześnie musi intensywnie przygotowywać się do nadchodzącej wolnej agentury, która dla Bucks może okazać się niezwykle ciężka, jeżeli będą chcieli w przyszłym sezonie ponownie walczyć o najwyższe cele. Wolnymi agentami w lipcu staną się: Brook Lopez, Khris Middleton, Nikola Mirotić oraz Malcolm Brogdon, a Giannis Antetokounmpo już zapowiedział, że sukces drużynowy jest dla niego priorytetem i chce powrotu wszystkich swoich kolegów z drużyny na kolejny sezon.

Poprzedni artykułMike D’Antoni jednak podpisze przedłużenie z Rockets
Następny artykułKevin Durant trenował z drużyną, występ w Game 5 pod znakiem zapytania