Małe szanse na dalszą grę Kyriego Irvinga w Celtics

4

Nowy zespół Kyriego Irvinga to oczywiście w tym momencie wielka niewiadoma, ale coraz mocniej podnoszą się głosy, które potwierdzają doniesienia, o których słyszeliśmy przez kilka ostatnich miesięcy – szansa na to, aby Irving wrócił na kolejny sezon do Bostonu jest wyjątkowo mała. Za Ianem Begleyem ze SportsNet New York:

W ostatnich dniach ludzie z otoczenia Irvinga oceniali szanse na dalszą grę w koszulce Celtics jako „niskie”. Ponadto te same osoby dodawały, że Kyrie nie wyklucza dołączenia do New York Knicks, choć to tylko jedna z opcji.

W podobnym tonie wypowiada się również kilku innych komentatorów, ale Generalny Menedżer Celtics Danny Ainge stara się robić dobrą minę do złej gry i w ostatniej wypowiedzi przyznał, że z obozu Irvinga nie otrzymał żadnej informacji w sprawie chęci zmiany otoczenia przez zawodnika.

Ainge dodał jednak, że nie jest przekonany, czy ewentualne wzmocnienia kadrowe mogą przekonać rozgrywającego do pozostania w Bostonie. Albo więc GM zdaje sobie sprawę z tego, że pozyskanie Anthony’ego Davisa może być trudniejsze niż się wydawało, albo Kyriemu tak bardzo zależy na wydostaniu się z Celtics, że nie będzie zważał na to, kogo zespół pozyska w wakacje.

Poprzedni artykułDniówka: Warriors nadal bez KD w Game 3, a może i bez Thompsona. Co jeszcze wymyśli Nurse, żeby zatrzymać Stepha?
Następny artykułVince Carter zakończy karierę po kolejnym sezonie

4 KOMENTARZE