Między Rondem a Palmą (770): Przed meczem nr 3 Finałów

26
fot. AP Photo

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie. Rozmawiamy o dzisiejszym meczu nr 3 Finałów, ofertach Lakers i Knicks za Anthony’ego Davisa i sprawie Kawhi kontra Nike. Sprawdzamy jak nas obrażono, jak ukarać modelkę z finału Ligi Mistrzów i na kogo czekają słupscy taksówkarze. Bonusowo (bo prosiliście): 3 bardzo gorące minuty o polskiej lewicy.

[wpdm_file id=781] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Durant nie zagra również w meczu numer trzy
Następny artykułDniówka: Warriors nadal bez KD w Game 3, a może i bez Thompsona. Co jeszcze wymyśli Nurse, żeby zatrzymać Stepha?

26 KOMENTARZE

 1. Zlamalem lewy obojczyk w 2 klasie podstawówki, gips zapakowany na całe plecy i przód tak, że można ruszać tylko prawą ręką. Jedno z najbardziej wkurzających złamań: niby mała kość, a unieruchamia praktycznie całego na 4 tygodnie.

  Lubię to: 2
 2. Kurde człowiek was pochwali a wy niepotrzebnie szukacie drugiego dnia. Może faktycznie wydźwięk był dwuznaczny, ale zamiarów takich absolutnie nie było. Mam nadzieję, że nie będzie między nami beefu, bo nie ma o co.

  Lubię to: 9
   • ale ja się nie pytam o percepcję narodu, tylko Twoją – czy każdą bardziej zaawansowana forma redystrybucji pieniądza to rozdawnictwo? to, że PiS robi to nieudolnie i w celach marketingowych, nie znaczy że polityka społeczna sprowadza się do rozdawania pieniędzy

    Lubię to: 4
    • Tak. Tworzenie sztucznych kokonow poprzez ideologiczne wyrownywanie szans i redystrybucje dobr nie majaca uzasadnienia ekonomicznego (a slusznosciowe) jest forma rozdawnictwa pieniedzy publicznych. Ktos powie to imanentna cecha Panstwa. Dla mnie to tylko semantyka.

     Lubię to: 7
     • Chciałbym posłuchać wizji „Polska wg zNYKa”, koniecznie w kontekście „uzasadnień ekonomicznych” – coby się tylko utwierdzić w diagnozie. Ale może niekoniecznie w Palmie.

      Lubię to: 0
     • ok, na tym etapie, żeby uniknąć złośliwości i uszczypliwości napiszę tylko – domyślam się, dlaczego się nie zgadzamy ¯\_(ツ)_/¯

      Lubię to: 0
     • poza tym już Keynes dowiódł, że redystrybucja ma uzasadnienie ekonomiczne

      Lubię to: 0
     • „In the long run we are all dead” to nie dowod ;)

      Lubię to: 0
 3. Z tego co słyszałem jakiś czas temu Instagram zablokował konto Pani Wolansky ;) a chodziło chyba oto, że pokazaniem Pośladków osiągnęła ekwiwalent reklamowy ponad 4 grube banie dolarów U! S! A! ;) czyli jakby ten przekaz był reklamą kosztował by.. od cholery ;) 5! Z niecierpliwoscią czekam na obecność na Spotify albo iTunes !

  Lubię to: 3