Pelicans zaczynają zbierać oferty wymiany za Anthony’ego Davisa

9

Jeszcze tylko kilka spotkań Finałów NBA, poznamy nowych mistrzów i będzie można odliczać dni do startu wolnej agentury i rozpoczęcia offseason. Lipiec coraz bliżej, dlatego New Orleans rozpoczęli już proces zbierania ofert wymian za swojego lidera Anthony’ego Davisa – tak wynika z doniesień przedstawionych przez Shamsa Charanię z The Athletic:

Nowy prezydent Pelicans David Griffin zaraz po objęciu swojej funkcji przekonywał, że będzie starał namówić się Davisa do pozostania w Nowym Orleanie, a głównym argumentem miał być pierwszy numer Draftu, który Pelicans szczęśliwie wylosowali. Perspektywa gry z Zionem Williamsonem u boku najwyraźniej nie do końca przypadła Davisowi do gustu, ponieważ rozmowy z Griffinem kilka tygodni temu nie przyniosły rezultatu i AD podtrzymał swoją decyzję o tym, że nie będzie podpisywał z Pelicans przedłużenia kontraktu.

W ligowych kuluarach cały czas panuje przekonanie, że faworytami do wyjęcia centra z Nowego Orleanu pozostają: Boston Celtics, Brooklyn Nets, Los Angeles Lakers oraz New York Knicks.

Poprzedni artykułFlesz: Mock Draft 2019 v2.0
Następny artykułKevin Durant nie zagra również w meczu numer trzy

9 KOMENTARZE

  1. Do Los Angeles nie pójdzie na pewno.
    W sezonie kilka razy widziałem go jak biegał po parkiecie
    w koszulce z napisem NOLA.
    Trudno chyba o bardziej jednoznaczną deklarację.

    Lubię to: 119