Flesz: Wokół Finałów Raptors-Warriors

7
fot. newspix.pl

Finały NBA rozpoczną się już w czwartek. Dla niektórych nadal może być zaskakującą informacją to, że pierwszy mecz rozegrany zostanie w Toronto.

Kłopotem dla samych drużyn jest natomiast fakt, że Kevin Durant, co potwierdzone zostało wczoraj oficjalnie, na pewno nie zagra w meczu nr 1, DeMarcus Cousins ma status „questionable” i w gruncie rzeczy nie wiadomo kiedy obaj pojawią się w grze. Raptors są wyraźnie lepszym teamem niż Trail Blazers bez Jusufa Nurkica dlatego na dwa dni przed rozpoczęciem tej serii nie wierzę w żaden typ na dokładny wynik Finałów, nawet w swój.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Curry wreszcie ma szasnę zrehabilitować się za 2016
Następny artykułRockets i Pelicans zainteresowani Tyronnem Lue

7 KOMENTARZE

  1. Kawhi! Bądź LeBronem z 2016 i wygraj!
    Choć z drugiej strony jak Warriors wygrają bez KD to on odejdzie. Nie będzie potrzebny. Potrzebowali go gdy grał LeBron bo Tatuś 3 lata temu dał im popalić. Teraz już go nie ma. Ale czy będzie Kawhi?

    Lubię to: 6