Brook Lopez chce wrócić do Milwaukee na kolejny rok

0

Brook Lopez rozegrał w Milwaukee Bucks jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Być może w barwach Brooklyn Nets miewał lepsze rozgrywki pod względem statystyk, ale u boku Giannisa Antetokounmpo niewątpliwie pokazał się ze świetnej strony i udowodnił, że kiepsko zbierający center może być w dzisiejszej NBA niezwykle przydatnym zawodnikiem, o ile tylko wypracuje sobie przyzwoity rzut za trzy punkty:

31-letni Lopez podpisał jednoroczną umowę z Bucks przed rozpoczęciem sezonu. Zarobił na tym jedynie 3,3 miliona dolarów i teraz wygląda to jak jeden z najlepszych kontraktów ubiegłego offseason. Podczas tegorocznej wolnej agentury center z pewnością zaliczy dużą podwyżkę zarobków, ponieważ na rynku powinien być rozchwytywany. Bucks liczą jednak na to, że uda im się zatrzymać swojego centra, a i sam Lopez przekonuje, że liczy na kolejny rok w Milwaukee:

Management drużyny z Milwaukee czeka w wakacje nie lada wyzwanie, bo oprócz Lopeza wolnymi agentami będą również: Khris Middleton, Nikola Mirotić oraz Malcolm Brogdon, a Giannis Antetokounmpo już zapowiedział, że sukces drużynowy jest dla niego priorytetem i chce powrotu wszystkich swoich kolegów z drużyny na kolejny sezon.

Poprzedni artykułRaptors liczą na powrót OG Anunoby’ego na Finały
Następny artykułDniówka: Curry wreszcie ma szasnę zrehabilitować się za 2016