Wygrywanie zaważy na decyzji Giannisa w sprawie nowej umowy

6

Giannis Antetokuonmpo został w tym tygodniu wybrany do pierwszej drużyny All-NBA i dzięki spełnieniu tego wymagania, będzie mógł po kolejnym sezonie podpisać super-maksymalne przedłużenie kontraktu z Milwaukee Bucks. Wartość kontraktu przewiduje się na około 247 milionów dolarów za pięć lat gry, jednak zanim dojdzie rozmów w sprawie tej kolejnej umowy, Bucks muszą pokazać, że zależy im na wygrywaniu, bo właśnie tego oczekuje od drużyny ich lider.

Malika Andrews z ESPN raportuje, że Giannis zakomunikował managementowi o swojej potrzebie zwycięstw i to właśnie przez pryzmat sukcesów będzie patrzył na swoją dalszą przyszłość w Milwaukee – Grek chce w przyszłym sezonie dotrzeć przynajmniej do Finałów NBA.

Bucks starają się jak mogą, aby otoczyć swojego lidera najpotrzebniejszymi zawodnikami, ale w nadchodzące wakacje czeka ich nie lada wyzwanie i być może potężna ilość gotówki wydana na nowe kontrakty. Podwyżki będzie na pewno oczekiwał świetnie odnajdujący się w Bucks Brook Lopez, a wolnymi agentami będą: Khris Middleton i Malcolm Brogdon.

Poprzedni artykułBrooklyn Nets czarnym koniem do podpisania Kyriego Irvinga
Następny artykułZmiany w sztabie trenerskim Rockets, Morey próbuje wypchnąć D’Antoniego?

6 KOMENTARZE