Brooklyn Nets czarnym koniem do podpisania Kyriego Irvinga

5

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy Kyrie Irving wiele razy był łączony z New York Knicks w kontekście swojej wolnej agentury, ale chyba nikt nie pomyślał, że rozgrywający Boston Celtics mógłby wybrać inny klub z Nowego Jorku – Brooklyn Nets.

Anthony Puccio ze SportsNet New York przekonywał w ostatniej wypowiedzi, że istnieje wzajemne zainteresowanie na linii Irving – Nets – zawodnik ma podobno poważnie wziąć pod uwagę możliwość dołączenia do ekipy Siatek.

Management Nets uważa, że sparowanie Irvinga z D’Angelo Russellem (w lipcu będzie zastrzeżonym wolnym agentem) mogłoby być dobrym pomysłem, a obaj gracze nie tylko mogliby razem funkcjonować na parkiecie, ale miałoby to przynieść dużo korzyści. Nets muszą jednak liczyć się z tym, że połączenie dwóch tak potrzebujących piłki graczy to duże wyzwanie – obaj znaleźli się w pierwszej 25 graczy pod względem usage rate za zakończony sezon.

Poprzedni artykułFlesz: Dlaczego zmieniłem zdanie w jednej nanosekundzie
Następny artykułWygrywanie zaważy na decyzji Giannisa w sprawie nowej umowy

5 KOMENTARZE

 1. „Management Nets uważa, że sparowanie Irvinga z D’Angelo Russellem(w lipcu będzie zastrzeżonym wolnym agentem) mogłoby przynieści dużo korzyści, a obaj gracze nie tylko mogliby razem funkcjonować na parkiecie, ale miałoby to przynieść dużo korzyści.”
  Zapomnieli dodać, że pozyskanie Irvinga mogłoby przynieść dużo korzyści

  Lubię to: 16
 2. 2 ballhogów razem na parkiecie?Chyba zaczynam łapać co oznacza to słynne NY State of Mind.Że też ktoś wpada na takie pomysły w Nowym Jorku po eksperymencie Crawford-Marbury.

  Lubię to: 5
  • Marbury to chyba jeszcze gra w Chinach- Pekin Ducks , grube siano kosi za bycie ambasadorem , miejscowej
   marki sportowej , wiec jego kariera bedzie trwac jak osiagnie wiek emerytalny w polskim Zusie

   Lubię to: 2