Wake-Up: Kolejny comeback Warriors bez KD, 3-0 w finale Zachodu

10

Czwarte z rzędu zwycięstwo bez Kevina Duranta, piąte jeśli liczyć ostatni, wygrany kwadrans meczu nr 5 z Houston, już też bez KD. The band is back.

Golden State Warriors wrócili z 18 punktów straty w drugiej kwarcie i pokonali Portland Trail Blazers w Moda Center 110:99. Ta sama agresywna i trapująca obrona, która pozwoliła Blazers rzucić do przerwy aż 66 punktów, w drugiej zezwoliła na tylko 33.

Poprzedni artykułWzrasta ostrożność zespołów w kwestii wolnej agentury Kyriego Irvinga
Następny artykułIguodala przejdzie rezonans na kontuzjowanej łydce

10 KOMENTARZE

1. “Draymond pushing forward!!!”

I tak wszędzie w internetach.

GSW znów to zrobili. Znów wrócili. Znów bronili. Trapowali Dame’a non stop. Fajnie dzielą się piłką. Dobrze się ich ogląda bez iso KD. Draymond ma tyle energii, że żałuję iż w tych PO brak LBJ’a, bo ich pojedynek znów podniósłby temperature i atmosferę.

Mam nadzieję, ze Giannis&co wytrzymają presję i nie pękną w obliczu finałów, wtedy byłaby seria… na to liczę!!!

0
  2. Jeff Van Gundy w końcówce 3 kwarty, kiedy Warriors odrabiali straty, powiedział “This isn’t a coaching thing right now, this is a will to win thing” i to chyba najlepiej opisuje ten mecz.Blazers prowadząc, grali to spotkanie jakby to oni przegrywali od początku 15 punktami.Green grał z większą werwą niż cała piątka Blazers, Curry w pojedynkę zdobywał prawie tyle samo punktów co CJ i Damian.Nie da się wygrywać meczów, nawet z najlepszym wsparciem ławki kiedy liderzy znikają.Zegarek Dame’a jest od początku tej serii w trybie odmierzania czasu do wakacji.