Między Rondem a Palmą (763): Serce matki 2

7
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie rozmawiamy o meczu nr 2 Warriors-Blazers, o przyszłości Ziona Williamsona i o tym czy Lech się podłoży. Sprawdzamy kogo Sonya Curry bardziej kocha, co dzieje się w Top-7 draftu i czy europejscy trenerzy są na lekcjach angielskiego w liceum im. Rafała Jucia.

[wpdm_file id=774] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Czy Seth Curry jest odpowiedzią na Warriors?
Następny artykułDniówka: Game 2 w Milwaukee. Zmęczony Kawhi?

7 KOMENTARZE

 1. Moja zaawansowana wiedza psychologiczna pozwoliła mi wysunąć następujący wniosek:

  Sonya bardziej kibicuje Sethowi, gdyż jest on bardziej „na dorobku” od brata. Bardziej potrzebuje spektakularnego sukcesu i uznania, a co za tym idzie pieniędzy.
  Steph jest ustawiony już od kilku lat :)

  Lubię to: 8
 2. A odpowiadając na Wasze ostatnie pytanie. Załóżmy, że macie dwóch synów i jeden zawsze miał „dryg” i jest dyrektorem w Wielkiej Korporacji, jeździ na wakacje w różne miejsca świata, ma przestronny apartament, podjeżdża do Was zawsze najnowszym mercem. Wszystkie koleżanki na osiedlu Wam zazdroszczą i pytają co u niego. A drugi był nieco mniej zdolny, pracę w podrzędniejszym korpo musiał sobie wyszarpać i musieliście mu dołożyć do wkładu własnego, bo inaczej nadal mieszkałby w wynajmowanym pokoju. Czy kochacie obu? Oczywiście. Ale trochę inaczej – z pierwszego jesteście dumni, przed drugim starcie się ukryć, że jesteście z pierwszego dumni, bo widzicie, że bardzo się stara

  Lubię to: 11
 3. Sarunas Jasikievicius grał najpierw przez 3 lata w NCAA a potem dwa sezony w NBA. Od lat grał w europejskich klubach Barcelona, Maccabi, Panathinaikosie. Na pewno doskonale mówi po angielsku.
  Jest pierwszym trenerem Zalgirisu od dwóch sezonów. Zalgiris jest zespoiłem z jednym z najniższych budżetów w Eurolidze. W zeszłym sezonie wywalczył 3 miejsce po awansie do final four.
  W tym roku znów wprowadził Zalgiris do playoffow.
  Chyba najbardziej obiecujący trener z Europy…

  A jeśli Znyk nie pamięta jego koszykarskich występów – to tutaj jeden z nich:
  https://www.youtube.com/watch?v=bMupHyjP-58

  Lubię to: 6
  • Właśnie też sprawdzałem, bo jak Maciek stwierdził, że bliżej 1/5 strzału Znyka to mi się wydawało, że jednak chwilę już jest. Obaj Panowie lekko przestrzelili, ale fakt, że bliżej 3 niż 15. :)

   Lubię to: 0