Dniówka: Szczęściarz Griff i zupełnie nowe, obiecujące perspektywy przed Pelicans

7
fot. fot. League Pass

To już cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich loteriach (!), w których wzięła udział drużyna Davida Griffina (zanim objął funkcję GMa w 2014, był w Cavs wiceprezydentem od operacji koszykarskich). Dlatego Nick Gilbert tym razem nie przyniósł szczęścia Cleveland Cavaliers, bo to nowy manager New Orleans Pelicans okazje się być tym, któremu najbardziej sprzyja los.

Zion Williamson już za miesiąc powędruje do Nowego Orleanu, co otwiera zupełnie nowe możliwości przed drużyną, która zmuszona do transferu Anthony’ego Davisa miała być jednym z największych przegranych nadchodzących wakacji. Pelicans mieli zaraz stracić swojego gwiazdora i wejść w trudny proces przebudowy, ale dzięki wylosowaniu jedynki w drafcie nagle ich sytuacja mocno się poprawiła. Bo nawet jeśli będą musieli ostatecznie oddać Davisa, to przynajmniej będą mieć już od razu nową gwiazdę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (761): Podsumowanie Loterii Draftu (Messi w Genui)
Następny artykułSzósty Gracz zapowiada finał Konferencji Wschodniej: (1) Milwaukee Bucks vs. (2) Toronto Raptors

7 KOMENTARZE

  1. Nic tak mnie nie cieszy po tej loterii jak to, że nowe zasady zadziałały. Może wkońcu doczekam się sezonu gdzie wszystkie 30 drużyn będzie grało na 100% w każdym meczu, tak jak przystało na zawodowców w najlepszej lidze świata.

    Lubię to: 12