Kevin Durant nie zagra w pierwszym meczu przeciwko Blazers

3

Golden State Warriors rozpoczną zmagania w Finałach Konferencji Zachodniej bez swojego najlepszego zawodnika w tegorocznych playoffach. Ramona Shelburne z ESPN donosi na Twitterze, że Kevin Durant na pewno nie zagra w pierwszym meczu serii, a występ w drugim jest w tym momencie bardzo niepewny:

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Oakland w nocy z wtorku na środę. Aktualizacja statusu medycznego KD będzie miała miejsce najwcześniej w czwartek.

Durant zmaga się z kontuzją łydki, której nabawił się w piątym meczu przeciwko Houston Rockets w poprzedniej rundzie. Warriors poradzili sobie bez swojego najlepszego zawodnika w Houston i ostatecznie pokonali Rockets w sześciu spotkaniach, ale przedłużająca się absencja KD na pewno nie jest teraz w Warriors odbierana z uśmiechem – na razie według słów Steve’a Kerra, Durant nie jest w stanie w ogóle pojawić się na parkiecie z piłką w ręku.

Poprzedni artykułJosh Jackson z Suns aresztowany przez policję
Następny artykułBrett Brown zostaje w Filadelfii

3 KOMENTARZE

    • Doznał naderwania mięśnia, to nie jest coś co leczysz w 5 dni.Chodzą słuchy, że KD może stracić całą rundę na leczenie.Zbyt szybki powrót mógłby doprowadzić do całkowitego zerwania a to już jest kontuzja, po której możliwe że nigdy nie wróciłby do pełni formy.Wątpie, że zaryzykuje przedwczesny start.

      Lubię to: 1