Frank Vogel nowym trenerem Los Angeles Lakers

14

Kilkanaście godzin temu pojawiły się doniesienia o tym, że Los Angeles Lakers rozszerzyli poszukiwania trenera o kilka nazwisk, w tym o pozostających bez pracy Franka Vogela i J.B. Bickerstaffa. Adrian Wojnarowski donosił o świetnej rozmowie Vogela z władzami Jeziorowców. Były trener Indiana Pacers i Orlando Magic świetnie zaprezentował się podczas pierwszej rozmowy z Robem Pelinką i spółką i management od razu zaproponował mu drugie spotkanie.

Teraz niezawodny Adrian Wojnarowski z ESPN donosi na Twitterze, że Lakers i Vogel doszli do porozumienia w sprawie trzyletniej umowy:

Woj dodaje, że Jason Kidd zostanie asystentem Vogela. Wcześniej Kidd był brany pod uwagę jako pomoc dla Tyronna Lue i choć ostatecznie Lue zrezygnował ze starań o posadę, to Lakers stwierdzili, że doświadczenie byłego trenera Milwaukee Bucks przyda się na ławce i będzie on pełnił ważną rolę u boku Vogela:

Vogel ma za sobą siedem lat pracy na stanowisku trenera, prowadził w tym czasie Indiana Pacers i Orlando Magic. Wcześniej jako asystent pomagał trenerom w Boston Celtics i Philadelphia 76ers.

Poprzedni artykułFrank Vogel i J.B. Bickerstaff nowymi kandydatami na trenera Lakers
Następny artykułBrett Brown walczy o swoją trenerską posadę

14 KOMENTARZE

  1. Powtórzy się historia z Cavs. Lebron będzie chodził po parkiecie, zwolnią Vogela i nagle zacznie grać. Od czasów Miami Lebron zawsze powtarza że chce trenera który jest byłym graczem.

    Jedynie duet Pat/Spolestra był w stanie być czymś więcej niż pionkami króla.

    Lubię to: 8
  2. Parodia. Ten wybór tylko uwypukli jak niewdzięcznym wyzwaniem jest trenowanie ……. wróć … próba trenowania Jamesa.

    Czy czasami Lakers nie mówili w pewnym momencie, ze maja faworyta jako trenera, ale jest on aktualnie trenerem drużyny NBA? No faktycznie wśród wyoborow brylują sami „aktualni” trenerzy drużyn NBA.

    Lubię to: 4