Lakers chcą Toma Thibodeau jako asystenta trenera

6

Kilka dni temu Adrian Wojnarowski z ESPN przekonywał, że Tyronn Lue jest na dobrej drodze, aby zostać trenerem Los Angeles Lakers. Według Woja prace nad kontraktem dla byłego szkoleniowca Cleveland Cavaliers są na ostatniej prostej, ale jak na razie nie ma żadnych ostatecznych doniesień w tej sprawie. Tymczasem według najnowszych informacji, ekipa z Miasta Aniołów stara się nieco wyprzedzić bieg zdarzeń i już teraz trwają poszukiwania głównego asystenta nowego trenera.

Głównym kandydatem ma być podobno dla Lakers pozostający bez pracy Tom Thibodeau, jednak jeżeli wierzyć doniesieniom Woja istnieje bardzo mała szansa, aby Thibs przystał na tą propozycję – nawet pomimo tego, że na jego zatrudnienie miał naciskać również LeBron James. Thibodeau stara się na razie wyczekać odpowiedni moment, ponieważ wciąż liczy na angaż jako główny trener jednej z drużyn NBA:

Jeżeli nie powiedzie się z Thibodeau, to Lakers mają również drugiego poważnego kandydata, a jest nim Frank Vogel zwolniony z Orlando Magic w kwietniu 2018 roku.

Poprzedni artykułKajzerek: Join, or Die
Następny artykułPaul George poddał się operacji, opuści początek obozu przygotowawczego

6 KOMENTARZE

    • Potwierdzone info. W następnych playoffs Lakers będą też pierwszą drużyną, która wyjdzie zwycięsko z 0-3.

      Liverpool!!! Swoją drogą LeBron ma udziały w LFC.

      Lubię to: 7