Monty Williams bliski trenowania Phoenix Suns

0

Według najnowszych doniesień wszystko wskazuje na to, że Monty Williams jest bliski objęcia posady trenera w Phoenix Suns. Raporty Marca Steina z New York Times potwierdzają, że asystent Bretta Browna w Philadelphia 76ers odbył już z Suns kilka rozmów i w tym momencie prowadzenie drużyny z Arizony to już tylko jego decyzja – dostanie pracę, jeżeli się na nią zdecyduje:

Williams nie będzie się jednak spieszył z decyzją, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że jest również brany pod uwagę jako trener Los Angeles Lakers.

Były zawodnik New York Knicks może się kilkuletnim trenerskim doświadczeniem. W latach 2010-2015 prowadził New Orleans Pelicans, a wcześniej był również asystentem w Portland Trail Blazers.

Suns pozostają bez trenera pierwszej drużyny od momentu zwolnienia Igora Kokoszkowa kilkanaście dni temu. Trener z Serbii zaliczył z Suns bilans 19-63, co pozwoliło na zajęcie ostatniego miejsca w tabeli Konferencji Zachodniej – do najgorszych w lidze New York Knicks mieli zaledwie dwa mecze różnicy.

Poprzedni artykułSitarz: Obserwacje (16)
Następny artykułWake-Up: Jokić zatrzymany na 16 punktach, Blazers wracają do Portland z 1-1