Kemba Walker i Khris Middleton na szczycie listy życzeń Mavericks

1

Dallas Mavericks podczas nadchodzącej wolnej agentury będą starali się o pozyskanie jednego z dwójki zawodników – Kembę Walkera lub Khrisa Middletona. Z raportów Marca Steina z New York Times wynika, że obaj zawodnicy znajdują się na szczycie listy życzeń ekipy z Teksasu i obaj wpisują się w założenia drużyny, czyli obudowanie młodego core’u złożonego z Luki Doncića i Kristapsa Porzingisa w shooting, atletyzm i doświadczenie.

Według wyliczeń Mavs będą w lipcu dysponować około 30 milionami dolarów wolnych pieniędzy – cyfra może się zmienić w zależności od tego, czy Dwight Powell wykorzysta swoją wartą 10,3 miliona dolarów opcję zawodnika.

Stein zauważa, że Mavs patrzą realistycznie na wolną agenturę i nie napalają się na topowych wolnych agentów: Kevina Duranta, Kyriego Irvinga czy Kawhia Leonarda. Również Nikola Vucević, który jeszcze niedawno był na radarze drużyny, nie jest już w tym momencie bardzo poważnie brany pod uwagę.

Poprzedni artykułRockets spokojni w sprawie urazu oka Jamesa Hardena
Następny artykułKajzerek: Gwiazdy z zaplecza

1 KOMENTARZ

  1. To już lepiej jakby LeBron do Cubana poszedł. W tym sezonie miałby dużo lepszy zespół nie wspominając o stanie w jakim jest organizacja.
    Poza tym ciekawy jestem jak Doncić i Porzingis będą współpracować. To może być całkiem miłe dla oka :)

    Lubię to: 7