Allen Crabbe z Nets kończy sezon

4

Allen Crabbe zmuszony został poddać się zabiegowi artroskopii prawego kolana i w związku z tym jest zmuszony zakończyć swoje zmagania w tym sezonie – to oficjalne doniesienia z obozu Brooklyn Nets.

Zawodnik borykał się z bólami kolana na przestrzeni całego sezonu. Opuścił ostatnie 9 spotkań swojej drużyny i w sumie 35 z ostatnich 50. Zespół jak na razie nie podał nawet przybliżonej daty powrotu Crabbe’a do treningów.

W 43 spotkaniach bieżącego sezonu Crabbe spędzał na parkiecie średnio po 26,3 minuty na mecz. Z powodu dręczącego go urazu zaliczał gorsze niż w ubiegłym sezonie statystyki, kiedy to był jednym z kluczowych graczy Nets. Trafiając rzuty na skuteczności 36% zdobywał 9,6 punktu i dokładał do tego 3,4 zbiórki.

Poprzedni artykułJuwan Howard kandydatem do prowadzenia Lakers
Następny artykułWake-Up: Cleveland, Knicks i Suns z największymi szansami na Ziona, Utah-Portland w I rundzie (?), Celtics mogą jeszcze wyprzedzić Sixers

4 KOMENTARZE

  1. ale oni wzieli ten kontrakt z pickiem od PTB ? bo sami z siebie takiego gracza sie nie bierze. Tak mi sie wydaje. Tutaj ten kontrakt pokazuje, jak PTB slabo zarzadza kontraktami i salary w lidze. Chyba mieli top 3 zapchane salary w lidze, do bolu przecietnyymi przeplaconymi grajkami

    Lubię to: 3